paketleme paletleme robotlari header

Paketleme / Paletleme / Seç Yerleştir Robotları

Uygulama; Paketleme, Montaj

MPK SERİSİ

YASKAWA MPK yüksek hızlı robotu özellikle temizlik ve hijyenin çok önemli olduğu ortamlarda gıda taşıma, sipariş üzerine alma, paketleme ve diğer yüksek hızlı taşıma uygulamalarında üstün performans sunar.

MPK modellerinin yük taşıma kapasitesi 2 kg ila 50 kg ve çalışma mesafesi 900 mm ila 1.893 mm aralığındadır.

Bazı modeller IP67 koduna uygun olup yıkamaya hazır durumdadır.

MPL SERİSİ

Yenilikçi MPL paletleme robotları gerçek hareket ustalarıdır ve üstün hızlanması ve sıra dışı eksen hızları sayesinde çekicidir ve diğer taraftan, çok küçük kurulum alanı gerektirir.

MPL modellerinin yük taşıma kapasitesi 80 kg ile 800 kg ve çalışma mesafesi 2.061 mm ile 3.159 mm aralığındadır.

Dahili döşenen ve kafa ek yerine uzanan besleme hatları (dört hava hattı ve 22 elektrik kablosu) mümkün olan en yüksek hortum kullanım ömrünü sağlar.

MPP SERİSİ

Paralel kinematik sistemli YASKAWA MPP 4-eksenli yüksek hızlı robot, Delta tasarımının hızını yüksek taşıma yükü kapasitesi ve büyük çalışma alanıyla birleştirir. Bu robot sipariş üzerine alma, yüksek hızda alma ve diğer taşıma uygulamaları için geliştirilmiş olup öncelikli olarak gıda ve güneş enerjisi sahalarında kullanılır.

MPP modellerinin yük taşıma kapasitesi 3 kg ve çalışma alanı 1.300 mm'ye varabilir.

Bilek ekseni olarak bilinen dördüncü eksenin yüksek torku sayesinde YASKAWA MPP modelleri etkileyicidir, çünkü benzeri olmayan hızlarda hareket edebilir.

MYS SERİSİ

YASKAWA MYS, yüksek hızlı 4-eksenli Scara robottur. Bu yüksek performanslı robot esas olarak montaj, küçük parçaların taşınması, kasa paketleme ve laboratuvar otomasyonu gibi uygulamalarda kullanılır ve böylece, alma ve yerleştirme kabiliyeti gerektiren büyük, çoklu proses sistemleri için ideal çözüm sunar.

MYS modellerinin yük taşıma kapasitesi 6 kg ile 20 kg ve çalışma alanı 450 mm ile 1.000 mm aralığındadır.

MYS modelleri özellikle mevcut robot uygulamalarıyla kolayca entegre olabilir.